Fatalny występ piłkarskiej reprezentacji Polski na początek eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z narodowym zespołem Czech!

Fatalny występ piłkarskiej reprezentacji Polski na początek eliminacyjnych zmagań do Euro 2024 - porażka z narodowym zespołem Czech!

Klęska narodowej kadry Polski z kadrą Czech na starcie zmagań eliminacyjnych do Euro 2024!

Ostatnie mistrzostwa świata w wykonaniu polskiego zespołu nie były zbyt udane. Nasi zawodnicy oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do fazy play-off, lecz nie wszystkim podobał się styl, w jakim to zrobili. Fani piłkarscy z naszego kraju zgodnie uważali, że zmiana na pozycji trenera jest konieczna. I chociażby dlatego prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Czesławem Michniewiczem. Nowym selekcjonerem narodowej drużyny Polski został Fernando Santos, którego pierwszym ważnym przeciwnikiem była czeska drużyna narodowa. Było to pierwsze starcie w eliminacjach do Euro 2024 i niesamowicie ważne było to, żeby zatriumfować.

Humory w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były fantastyczne, lecz weryfikacja przyszła błyskawicznie. Już po trzech minutach starcia zespół narodowy Czech bowiem zdołała strzelić dwa gole. To był istny szok zarówno dla fanów zgromadzonych na trybunach w Pradze, jak i zawodników. Piłkarze narodowej kadry Czech od pierwszych minut wyglądali znacznie lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, iż w drugiej połowie to się odmieni. Polska kadra w drugiej połowie tego spotkania grała trochę lepiej, jednakże to czescy gracze zdobyli gola numer 3. Jan Kuchta był strzelcem bramki numer trzy w 64. minucie tego meczu. Gracze zespołu narodowego Polski zdołali strzelić jedynie jedną bramkę na trzy minuty przed zakończeniem spotkania. Warto zaznaczyć, że ten pojedynek w wykonaniu drużyny polskiej był tragiczny. Selekcjoner z Portugalii Fernando Santos z pewnością nie w ten sposób debiut w zespole narodowym Polski. W drugim starciu eliminacji reprezentacja piłkarska Polski mierzyć się będzie z zespołem narodowym Albanii. W tym spotkaniu polska kadra musi zwyciężyć.